Technologie


OFSETOVÝ A DIGITÁLNÍ TISK

Heidelberg CD 74-5 C – Pětibarevný ofsetový stroj v plné automatizaci včetně nastavování formátů a měření barev při tisku.

XEROX 700 – Tisk na formáty SRA3, 71 stran za minutu.


VELKOFORMÁTOVÝ TISK

EPSON SC-S70610 – super moderní stroj který využívá k tisku míchání 10barev, standardně se tiskne 4 barvami, ale tento stroj má navíc lehké barvy (light cyan, light magenta, light black) dále pak oranžovou na pleťové barvy, bílou a metalické barvy!

HP Scitex LX 600 – Latexový tisk představuje revoluci v kvalitě reklamních prezentací spojenou s ochranou životního prostředí.

HP Scitex TJ 8350 – UV HP Scitex XP 5300 – UV technologie otevírá reklamnímu světu širokú oblast využití v kontextu na podkladové média a kvalitu produktů

HP Scitex Grandjet C3 – Solventní tisk patří v reklamním světě mezi nejvíce využívané technologie velkoformátového digitálního tisku.


DOKONČOVACÍ PRÁCE

Stahlfolder KH 66/6 KTL – Plně automatizovaný skládací stroj s možností uložení a opětovného nastavení zakázky během několika sekund. 6 kapes + 2x kříž + přídavná kapsa + oltářový lom.

Muller Martini V1 – Linka na výrobu vazby V1. Šití drátem z návinu. 6 složkových kapes (až 16 stran v kapse) + obálkovačka.

Řezací centrum Polar – Řezačka spojená se střásacím strojem pro rychlé a přesné dokončení zakázek.

Mercury 530 SF – Laminovací automat pro povrchovou úpravu.

Kama TS 96 – Výsekový automat na výrobu desek a krabic do formátu A1

Heidelberg Tiegel OHT- Unikátní knihtiskový stroj z roku 1956 umožňující výsek do rozměru 350x250mm.

Rilecard R-500 – Poloautomatická kalendářová vazba. Možnost automatického podávání kalendářového očka.

Bacciottini PS FM + E2F – Bigovací a skládací stroj. Umožnuje neomezený počet paralelních bigů s odstupem od 0,5mm. Přímo připojen na skládací jednotku se dvěma lomy.


PŘEDTISKOVÁ PŘÍPRAVA

Software – Kvalitní software je nedílnou součástí každé moderní výroby. Zpracování dat, řízení podniku, grafická příprava, ovládání strojů – využívá se v každé fázi výroby. Adobe / Prinect / PrintingOffice

Suprasetter A75 ATL – Osvitová jednotka k výrobě tiskových desek. S automatickým nakládáním, průchodem i vyložením desek bez rizika poškrábání.