VÍTE PŘESNĚ, CO CHCETE VYTISKNOUT? 

– Pošlete nám přesnou specifikaci do formuláře. Obratem Vám pošleme cenovou nabídku. A když budeme potřebovat cokoliv upřesnit, okamžitě Vás kontaktujeme. 

POTŘEBUJETE KONZULTACI?

– Pošlete nám Váši poptávku, obratem se Vám ozve náš odborný konzultant. Probere s Vámi účel použití Vašich tiskových materiálů, doporučí nejvhodnější řešení a ihned zašle cenovou nabídku. Zavolejte nám nebo pište na email: aled@aled.cz

PRO VÝPOČET CENY VÝROBY PLAK8T“ POTŘEBUJEME ZNÁT TYTO INFORMACE:

  • Formát –  nejběžnější od velikosti A3 do A0

  • Materiál – rozsah od gramáže 90g až po 350g, lesklý, matný bezdřevý ofset, eko recyklovaný

  • Barevnost – běžný jednostranný tisk, méně častý oboustranný tisk, nebo možnost použít přímé Pantone barvy

  • Povrchová úprava – lak, laminace, UV lak

  • Náklad – cenovou nabídku zpracujeme ve více variantách vyráběného množství

Profesionální zkušenosti a vysoce kvalitní technologie

Proč tisknout plakáty u nás?

Díky našim mnohaletým zkušenostem a špičkovým tiskárnám je tisk plakátů velmi efektivní formou prezentace pro výstavy, eventy, festivaly a mnoho dalšího. Nabízíme maximálně syté, jasné a kontrastní barvy s tiskem od 1 ks na digitálních velkoplošných tiskárnách až do šíře 160 cm, nebo velké náklady na německých ofsetových tiskových strojích. Jakmile někdo uvidí vytištěné plakáty naší tiskárnou, jen tak na Vás nezapomene!

Potřebujete standardní nebo atypické formáty?

Nabízíme standardní formáty plakátů, jako B0, A1, A2 a A3, ale není problém vytisknout i netradiční formáty. Stačí nám zaslat poptávku. Navíc, pro každou objednávku vám vytvoříme nezaměnitelnou a působivou grafiku, která Vás odliší od konkurence.

Rozmanité možnosti papírů a výhodné nabídky

Hledáte různé možnosti papírů a cenově efektivní řešení? Plakáty je možné tisknout na velký výběr papírů, včetně křídových lesklých, matných, přírodních ofsetových, strukturovaných, reflexních, foto papírů a ekonomických papírů. Tisk plakátů je možný již od 1 ks za skvělé ceny, a pokud objednáte i letáky, vizitky nebo samolepky, dostanete dopravu zdarma!

Plánujete velkou plakátovou nebo billboardovou kampaň?

Jsme připraveni bez problému sjednat distribuci do vámi zvolené lokality, nebo plakáty nabalit a distribuovat po celé ČR, SR, nebo dokonce do celého světa! Výběr naší firmy znamená nejen kvalitní tisk, ale také komplexní řešení vašich reklamních potřeb.

 

new