VÍTE PŘESNĚ, CO CHCETE VYTISKNOUT? 

– Pošlete nám přesnou specifikaci do formuláře. Obratem Vám pošleme cenovou nabídku. A když budeme potřebovat cokoliv upřesnit, okamžitě Vás kontaktujeme. 

POTŘEBUJETE KONZULTACI?

– Pošlete nám Váši poptávku, obratem se Vám ozve náš odborný konzultant. Probere s Vámi účel použití Vašich tiskových materiálů, doporučí nejvhodnější řešení a ihned zašle cenovou nabídku. Zavolejte nám nebo pište na email: aled@aled.cz

PRO VÝPOČET CENY VÝROBY ŘEZANÉ GRAFIKY POTŘEBUJEME ZNÁT TYTO INFORMACE:

  • Formát – čtverec, obdélník kolečko, nebo jakýkoliv libovolný tvar

  • Materiál – bílé nebo transparentní PVC

  • Barevnost – barva materiálu

  • Povrchová úprava – laminace

  • Řezání – plotrování do tvaru

  • Montáž – instalace samolepky přímo na místě

  • Náklad – cenovou nabídku zpracujeme ve více variantách vyráběného množství

Proč volit nás pro tisk samolepek a polepů?

Odborníci v tisku a řezání samolepek

Naše služby zahrnují tisk nejrůznějších samolepek, polepů a řezané reklamy. Díky moderním digitálním plotrům jsme schopni vyřezávat jakýkoli obrys nebo tvar, čímž Vám nabízíme široké spektrum možností.

Efektivní způsob off-line reklamy

Samolepky jsou stále považovány za jeden z nejefektivnějších způsobů venkovní reklamy. Ať již hledáte etikety, balící samolepky, polepy provozoven či vozů, jsme tu pro Vás.

Flexibilní formáty a materiály

Vyrobíme různorodé formáty. Samolepky, nálepky a polepy mohou mít prakticky jakýkoliv formát. Netradiční formáty a specifické rozměry nejsou problém.

Používáme široké spektrum materiálů. Tiskneme na PVC, barevné samolepky (zlaté, stříbrné atd.), perforované OVW samolepky, transparentní, transluscentní, reflexní a zrcadlové samolepky, podlahové samolepky, 3D samolepky a další.

Pro tisk samolepek používáme pouze ověřené a špičkové monomerické a polymerické samolepky od renomovaných firem jako Avery Denison, 3M nebo Oracal.

Profesionální poradenství

Vzhledem k našim mnohaletým zkušenostem rádi Vám poradíme, jaký typ folie zvolit pro Vaši konkrétní aplikaci.

Odolnost prostřednictvím laminace

Pro náročnější aplikace doporučujeme laminaci samolepek, která zvyšuje jejich odolnost. Je to klíčová součást zejména u polepů výloh, dopravních prostředků, podlahových samolepek atd.

Montážní služby

Máme bohaté zkušenosti s montáží různých polepů a samolepek, včetně polepů aut, dodávek, čtyřkolek, motorek, lodí, autobusů, výloh a desek.

Závěr

Naše rozsáhlé služby v oblasti tisku a montáže samolepek a polepů z nás činí ideálního partnera pro Vaše potřeby. S naším odborným poradenstvím, širokou škálou materiálů, možností laminace a montáže poskytujeme komplexní řešení v této oblasti. Pro atypické nebo specifické požadavky nás neváhejte kontaktovat na aled@aled.cz!

 

new