VÍTE PŘESNĚ, CO CHCETE VYTISKNOUT? 

– Pošlete nám přesnou specifikaci do formuláře. Obratem Vám pošleme cenovou nabídku. A když budeme potřebovat cokoliv upřesnit, okamžitě Vás kontaktujeme. 

POTŘEBUJETE KONZULTACI?

– Pošlete nám Váši poptávku, obratem se Vám ozve náš odborný konzultant. Probere s Vámi účel použití Vašich tiskových materiálů, doporučí nejvhodnější řešení a ihned zašle cenovou nabídku. Zavolejte nám nebo pište na email: aled@aled.cz

 

PRO VÝPOČET CENY VÝROBY VIZITEK POTŘEBUJEME ZNÁT TYTO INFORMACE:

  • Formát – nejběžnější od velikosti 50×90, A7, 100×100 a další

  • Materiál – gramáže 80g až po 400g, lesklý, matný bezdřevý ofset, recyklovaný, případně jakýkoliv jiný speciální papír

  • Barevnost – 4/0 jednostranný, 4/4 oboustranný 

  • Povrchová úprava – lak, laminace, UV lak, 3D lak, ražba, slepotisk

  • Další – personifikace, číslování

  • Náklad – cenovou nabídku zpracujeme ve více variantách vyráběného množství

Zkušenosti s tiskem vizitek

S tiskem vizitek máme mnohaleté zkušenosti. Vizitky jsou jedním z nejefektivnějších způsobů off-line reklamy a nesmí být opomínán. Tiskneme je na digitálních strojích, s maximálně sytými, jasnými a kontrastními barvami. Každý, kdo dostane vytištěný vizitku, na Vás jen tak nezapomene!

Formáty a atypické tisky

Nabízíme standardní formáty 90×50 nebo 50×90, ale také netradiční formáty nebo tvary jako kulacení rohů, výřez tvarů a podobně. Pro více informací nám stačí zaslat poptávku na aled@aled.cz

Grafické zpracování

Můžeme Vám vytvořit nezaměnitelnou a působivou grafiku, která Vás odliší od konkurence. Stačí nám zaslat podklady ve Wordu, obrázky a logo, a do pár dnů máte připravenou reprezentativní grafiku pro tisk voucherů.

Papíry a materiály

Možný tisk letáků na široké spektrum papírů, od klasických 300g – 350g křídových po strukturované papíry, s různými laminacemi a UV lakováním, ražbou nebo slepotiskem, které zvednou tisk letáků na novou úroveň.

Ceny a speciální nabídky

Tisk letáků nabízíme za skvělé ceny. Pokud objednáte více produktů najednou, můžete získat dopravu zdarma!

 

 

new