VÍTE PŘESNĚ, CO CHCETE VYTISKNOUT? 

– Pošlete nám přesnou specifikaci do formuláře. Obratem Vám pošleme cenovou nabídku. A když budeme potřebovat cokoliv upřesnit, okamžitě Vás kontaktujeme. 

POTŘEBUJETE KONZULTACI?

– Pošlete nám Váši poptávku, obratem se Vám ozve náš odborný konzultant. Probere s Vámi účel použití Vašich tiskových materiálů, doporučí nejvhodnější řešení a ihned zašle cenovou nabídku. Zavolejte nám nebo pište na email: aled@aled.cz

PRO VÝPOČET CENY VÝROBY SAMOLEPEK POTŘEBUJEME ZNÁT TYTO INFORMACE:

  • Formát – čtverec, obdélník kolečko, či vyřezaný / plotrovaný libovolný tvar

  • Materiál – samolepky papírové, PVC, transparentní, One vision, se splitem nebo bez

  • Barevnost – obvykle 4/0 jednostranný, nebo 0/4 na sklo ze vnitřní strany

  • Povrchová úprava – u PVC je vhodná laminace

  • Řezání – jednotlivě, dodáno nasekané na archu, na kotouči

  • Montáž – instalace samolepky přímo na místě

  • Náklad – cenovou nabídku zpracujeme ve více variantách vyráběného množství

Zkušenosti s tiskem samolepek

S více než 18 lety zkušeností v oboru, jsme specialisté na tisk samolepek, polepů a řezané reklamy. Považujeme tisk samolepek za jeden z nejefektivnějších způsobů off-line reklamy, ať už jde o etikety, obálky, balení zásilek na krabice, balíčky nebo prostě jen tak.

Moderní technologie a flexibilita formátů

Díky našim špičkovým tiskárnám a moderním digitálním plotrům garantujeme maximálně syté, jasné a kontrastní barvy. Nabízíme širokou škálu běžných formátů samolepek, jako jsou kruhy o průměru 5 a 10 cm, A4, A5 atd. Pokud však potřebujete atypické nebo netradiční formáty, jsme připraveni je vytisknout a nařezat na specifický rozměr. Stačí nám zaslat poptávku.

Personalizovaná grafika a dodání na míru

Pro každou objednávku můžeme vytvořit nezaměnitelnou a působivou grafiku, která vás odliší od konkurence. Stačí nám poslat texty, obrázky a logo, a my připravíme krásný design během 3 dnů. Samolepky dodáváme na roli, ale v případě zájmu můžeme je nařezat na jednotlivé kusy za příplatek, což umožňuje dokonalé přizpůsobení vašim potřebám.

 

 

new