VÍTE PŘESNĚ, CO CHCETE VYTISKNOUT? 

– Pošlete nám přesnou specifikaci do formuláře. Obratem Vám pošleme cenovou nabídku. A když budeme potřebovat cokoliv upřesnit, okamžitě Vás kontaktujeme. 

POTŘEBUJETE KONZULTACI?

– Pošlete nám Váši poptávku, obratem se Vám ozve náš odborný konzultant. Probere s Vámi účel použití Vašich tiskových materiálů, doporučí nejvhodnější řešení a ihned zašle cenovou nabídku. Zavolejte nám nebo pište na email: aled@aled.cz

PRO VÝPOČET CENY VÝROBY SPISOVÝCH DESEK POTŘEBUJEME ZNÁT TYTO INFORMACE:

  • formát – nejběžnější velikost je A4+, méně používaný formát je A5+

  • materiál – užívané materiály 300g nebo 350g, lesklý, matný bezdřevý ofset, recyklovaný , nebo speciální papíry

  • barevnost – jednostranný, nebo s tiskem uvnitř desek 

  • povrchová úprava – lak, laminace, UV lak, 3D lak, ražba, slepotisk

  • výsek – desky se hřbetem, nebo bez, nabízíme mnoho vlastních raznic zdarma, či vyrobíme novou podle Vašich požadavků, výsek na vizitku

  • knihařské zpracování – lepení, skládání, kompletace

  • náklad – cenovou nabídku zpracujeme ve více variantách vyráběného množství

Tisk prezentačních desek

Tisk prezentačních desek, složek, slohů nebo firemních desek s chlopněmi je naše parketa! Toto je nejen důležitý propagační artikl, ale také klíčový prvek obchodního vztahu, který skvěle reprezentuje Vaši firmu. Desky jsou právě ten materiál, který si zákazník nechá po dlouhý čas.

Důležitost spisových pesek

Pokud předáváte zákazníkovi jakýkoli důležitý dokument, měl by být umístěn do prezentačních desek. Takový krok dodá dokumentu potřebnou váhu a odliší Vás od konkurence.

Formáty a možnosti

Nabízíme různé formáty a tvary prezentačních desek, které vyhovují Vašim potřebám.

Standardní a atypické formáty

Vyrábíme ve formátu A4+ (223 x 309 mm), a také můžeme vytisknout atypické a netradiční formáty (třeba A5). Stačí nám zaslat poptávku na aled@aled.cz.

Bezplatné služby

Raznici pro výsek prezentačních desek a složek neplatíte! Máte ji zdarma k dispozici, a desky se dodávají v rozloženém stavu. Za příplatek zajistíme i kompletaci desek.

Možnosti hřbetů

Nabízíme raznici bez hřbetu s 1 bigem nebo s hřbetem 5,5 mm až 10 mm podle množství dokumentů.

Profesionální grafika

Pro tisk prezentačních desek a složek Vám vytvoříme unikátní a působivou grafiku. Stačí nám zaslat materiály a máte krásnou grafiku, která vás bude skvěle reprezentovat.

Materiály a ceny

Volte mezi 350g nebo 400g pro skvělou reprezentaci nebo 250g křídu pro ekonomičtější variantu. Objednejte již od 50 ks za skvělé ceny, s možností zdarma dopravy při kombinované objednávce s vizitkami a samolepkami.

Vaše prezentační desky jsou nejen reprezentací Vaší firmy, ale také nástrojem, který může posunout Váš obchodní vztah na vyšší úroveň. Využijte našich služeb a získejte produkt, který bude odpovídat vašim požadavkům.

 

 

new