VÍTE PŘESNĚ, CO CHCETE VYTISKNOUT? 

– Pošlete nám přesnou specifikaci do formuláře. Obratem Vám pošleme cenovou nabídku. A když budeme potřebovat cokoliv upřesnit, okamžitě Vás kontaktujeme. 

POTŘEBUJETE KONZULTACI?

– Pošlete nám Váši poptávku, obratem se Vám ozve náš odborný konzultant. Probere s Vámi účel použití Vašich tiskových materiálů, doporučí nejvhodnější řešení a ihned zašle cenovou nabídku. Zavolejte nám nebo pište na email: aled@aled.cz

PRO VÝPOČET CENY VÝROBY POS MATERIÁLŮ POTŘEBUJEME ZNÁT TYTO INFORMACE:

  • Formát – od nejmenší velikosti do B2

  • Materiál – PVC, Dibond, Forex, Kapa, mikrovlna, plexy, a mnoho jiných materiálů

  • Barevnost – obvykle 4/0 jednostranný

  • Knihařské zpracován –  polepy, tvarový vrtání a další

  • Náklad – cenovou nabídku zpracujeme ve více variantách vyráběného množství

Komplexní design a výroba.

Navrhneme a vyrobíme POS materiály, reklamní stojany a poutače

U nás naleznete atraktivní design a perfektní kvalitu, která zvýrazní Váš výrobek v místě prodeje. Nabízíme také realizaci kompletního interiéru nebo exteriéru vašeho prodejního místa.

Různé typy reklamních nástrojů.

Neckhanger a Roll-up

Využijte efektivní metody. Neckhanger je nosič připevněný k hrdlu lahve, zatímco Roll-up se skládá z horizontálních stuh s grafikou a textem.

Wobler a zátka

Zajímavé a účinné nástroje. Wobler je malý tiskový prvek připevněný k povrchu, často u pokladny nebo vedle regálu. Zátka je malý banner, který upozorňuje na konkrétní produkt, umístěný jak uvnitř obchodu, tak na fasádě.

Shelftoker a cenovka

Zvyšte atraktivitu Vašich produktů. Shelftoker je reklamní struktura připojená k polici, která „mluví“ o konkrétním produktu. Cenovka je tiskový produkt s informacemi o ceně, složení a vlastnostech produktu.

Náhrdelník

Ideální pro různé produkty. Náhrdelník (límec) je POS materiál připevněný k hrdlu lahve, používaný například na nápoje nebo kosmetiku.

Profesionální branding a marketing

Chcete řešit konkrétní marketingové problémy? Vyrábíme POS materiály, přinášíme originální nápady a rady, jak správně přilákat potenciální klienty. Chcete zvýšit povědomí o své značce? Vyplňte formulář na webu nebo kontaktujte nás telefonicky. Z naší pomoci můžete těžit ve všech aspektech vašeho marketingového úsilí!

 

 

new