VÍTE PŘESNĚ, CO CHCETE VYTISKNOUT? 

– Pošlete nám přesnou specifikaci do formuláře. Obratem Vám pošleme cenovou nabídku. A když budeme potřebovat cokoliv upřesnit, okamžitě Vás kontaktujeme. 

POTŘEBUJETE KONZULTACI?

– Pošlete nám Váši poptávku, obratem se Vám ozve náš odborný konzultant. Probere s Vámi účel použití Vašich tiskových materiálů, doporučí nejvhodnější řešení a ihned zašle cenovou nabídku. Zavolejte nám nebo pište na email: aled@aled.cz

PRO VÝPOČET CENY VÝROBY VOUCHERŮ POTŘEBUJEME ZNÁT TYTO INFORMACE:

  • Formát – formáty A6, A5, DL, 210×210, nebo atypický formát

  • Materiál – používané materiály 80g až 400g, lesklý, matný bezdřevý ofset, recyklovaný, popřípadě speciální kartony

  • Barevnost – 4/0 jednostranný, 4/4 oboustranný, nebo třeba logo ve Vašich Pantone barvách 

  • Povrchová úprava – lak, laminace, UV lak, 3D lak, ražba, slepotisk

  • Další – falcování, bigování, personifikace, číslování

  • Náklad – cenovou nabídku zpracujeme ve více variantách vyráběného množství

Rozmanité zkušenosti s tiskem voucherů, pohledů a PF

Mnohaletá zkušenost

Nabízíme mnohaleté zkušenosti s tiskem voucherů, pohledů, PF a propagačních materiálů, které představují efektivní formu off-line reklamy. Tiskneme na digitálních nebo ofsetových tiskových strojích, což zaručuje vynikající sytost, jas a kontrast barev.

Formáty a atypické tisky

Mimo standardních formátů A6, A5, DL, 210×210 nabízíme také atypické a neobvyklé rozměry. Pro více informací nám můžete zaslat poptávku na emailovou adresu aled@aled.cz.

Grafické zpracování

Vytvoříme pro vás nezaměnitelnou grafiku, která vás odliší od konkurence. Stačí nám zaslat podklady, obrázky a logo, a my vám připravíme reprezentativní grafiku pro tisk voucherů.

Papíry a materiály

Široký výběr speciálních kartonů. Nabízíme tisk letáků na rozmanitých materiálech, včetně křídových papírů, strukturovaných papírů. Různé laminace a lakování dodají tisku novou dimenzi kvality.

Gramáže a ekonomické tisky

Nejběžnější papíry pro tisk letáků nabízíme v gramážích od 135g až do 300g. Pro ekonomické varianty doporučujeme křídu o gramáži 135g, nebo tvrdší varianty 200g či 300g.

Ceny a speciální nabídky

Tisk letáků poskytujeme za atraktivní ceny s možností získání zdarma dopravy při objednávce více produktů současně. Čím větší objednávky, tím víc vrátíme. Bonusy na základě obratu.

Distribuce a kampaně

Pro velké letákové kampaně zajistíme distribuci do zvolené lokality, po celé ČR nebo SR.

Maximální automatizace a špičkový servis

Společnost se vyznačuje cestou maximální automatizace výrobního procesu a řadí se tak mezi špičky v oboru. Od sběru dat, přes výrobu, až po expedici, projde zakázka vysokou úrovní automatizace a splní tak požadavky na prvotřídní tisk. Pokrýváme celé spektrum polygrafických služeb a nabízíme kompletní servis v našem vícesměnném provozu, včetně dokončovacích prací.

Závěr

Naše služby v oblasti tisku letáků a voucherů jsou široké a komplexní, zahrnují vše od grafického návrhu po distribuci. Spojení vysoké kvality, flexibilního přístupu a efektivního servisu z nás dělá ideálního partnera pro Vaše reklamní a propagační potřeby.

 

 

new